Objednávka

 

          Vložte požadovanú fotografiu. Mala by mať dostatočnú veľkosť ideálne nad 150dpi pri požadovanom rozmere. V prípade, ak existuje viac verzií, najlepšie originál. Ešte jedna rada, neposielajte si s priateľmi fotografie cez Facebook a iné siete, keďže ten fotografie radikálne zmenšuje.

- ak vložíte viac fotografií a nechcete všetky rovnakého rozmeru, napíšte nám prosím rozmery do poznámok na konci onjednávky.
- v ponuke nájdete štandardné rozmery s pomerom strán 3 ku 2, štvorcové, 4 ku 3 ktoré sedia na pomer strán prevažne kompaktných fotoaparátov a aj panormamatické rozmery. Ak ste nenašli čo hľadáte, napíšte požadovaný rozmer do poznámky, alebo nás kontaktujte. Je možné vyrobiť akýkoľvek rozmer až do 140x250cm.
 
okraj2      okraj1 
 

Dodacie a fakturačné údaje:

 

Ak nakupujete na firmu, uveďte tiež:

 

          Plátno bežne odovzdávame dopravcovi 3-5 dní po objednávke. Ak potrebujete dodanie pred určitým dňom(darčeky na konkrétnu udalosť a podobne), kontaktujte nás a podľa aktuálneho množstva objednávok urobíme všetko, aby sme to stihli.

- odosielanie môže trvať aj niekoľko minút. Nezatvárajte okno, ani neopúšťajte stránku. Po jeho dokončení sa objaví potvrdenie.

 

designed by teslathemes